Drogie Koleżanki i Koledzy,

KOPDOd naszego spotkania zjazdowego minęło już trochę czasu. Chcemy mieć z Wami stały kontakt i w miarę możliwości pomagać Wam i wspierać w waszych działaniach.

Mamy propozycję abyśmy się znowu zobaczyli – w mniejszym gronie, na merytorycznych spotkaniach superwizyjnych zorganizowanych np. w czterech lub pięciu oddziałach terenowych.

Spotkania takie odbywałyby się w różnych miejscowościach. Proponujemy, aby jeden z oddziałów wziął na siebie rolę oddziału wiodącego.

Zaprosił do siebie osoby z oddziałów sąsiadujących, tak, aby każdy z członków naszej organizacji miał możliwość uczestniczenia w superwizji bez odbywania długiej podróży.

Prowadzącym spotkanie byłby superwizor z Warszawy i ktoś z naszego zespołu. Czas takiego spotkania przewidujemy na około 6 godzin w ramach, których czas superwizji mieściłby się w przedziale 4-godzin plus 2 godziny moglibyśmy poświecić na omówienie i zaprezentowanie Wam standardów pracy z rodzina w kryzysie, które stworzyliśmy i konsultowaliśmy z różnymi grupami zawodowymi pracującymi z rodzinami w konfliktach okołorozwodowych.

Materiał ten w wersji roboczej został umieszczony na naszym serwerze „chmurze internetowe” wysyłaliśmy Wam wcześniej kody dostępu jak się tam zalogować. Podajemy je raz jeszcze  gdyby były jakieś kłopoty z zalogowanie

kprawdziecka@gmail.com hasło: kopdAJ1981

Co Wy na to? Jeżeli nasza propozycja się spodobała i widzicie potrzebę takich superwizji to czekamy na Wasze zgłoszenia z  4,5 TKOPD, które przyjęłyby na siebie rolę oddziału wiodącego.

PS. Informacja od Ani Marcinkiewicz

Korzystając z okazji przekazuję, że Statut KOPD uchwalony na X Zjeździe Delegatów został złożony w KRS i ciągle czeka na zatwierdzenie. Tak jak obiecałam, jak tylko będzie przyjęty od razu prześlę go do wszystkich oddziałów. Do tego czasu posługujemy się obowiązującym do tej pory statutem. Ciągle czekam …

Uzgodniliśmy podczas Zjazdu, że TKOPD złożą sprawozdania za 2017 rok, listę członków i kartę informacyjną z podstawowymi danymi o oddziale. Tylko dwa oddziały się z tego wywiązały.

Zarząd KOPD. Agata Jarzyna Wiceprzewodnicząca Zarządu Krajowego Komitet Ochrony Praw Dziecka
Ul. Oleandrów 6, III piętro
00 – 629 Warszawa
Tel.22/626-94-19
www.kopd.pl
 

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>