Witajcie

KOPDPrzesyłam nowe dostępy do dysku wirtualnego mam nadzieje, że teraz będzie to sprawnie działało gdyby były problemy to piszcie. Każdy Oddział ma swój Folder można tam zamieszczać projekty, którymi chcecie się podzielić z innymi.

W Folderze Zarząd KOPD są nasze projekty. Możemy tam umieszczać jeszcze kolejne, którymi byście byli zainteresowani

W ramach FIO 2018 złożyliśmy projekt na budowanie koalicji Razem wobec Rozstania jesteśmy na liście rezerwowej na 96 miejscu.

Umieściliśmy również Standardy pomocy dziecku i rodzinie, nad  którymi pracujemy i chcemy Waszych opinii i refleksji co jeszcze powinno się w tych standardach znaleźć.

W Folderze jest ankieta, jeśli możecie ja wypełnić i napisać w niej co myślicie o tych standardach, będziemy mogli razem przygotowywać ostateczna wersje tego dokumentu

Czekamy na Wasze maile i używajcie tego dysku do wymiany projektowej po to by dzielić się swoimi zasobami.

Podaje hasła wchodzi się przez gmail.com kprawdziecka@gmail.com hasło: kopdAJ1981

W akcesoriach jest dysk wirtualny i tam są foldery mam nadzieję że wszystko będzie działało gdyby było inaczej proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie Agata Jarzyna Wiceprzewodnicząca Zarządu Krajowego

Komitet Ochrony Praw Dziecka
Ul. Oleandrów 6, III piętro
00 – 629 Warszawa
Tel.22/626-94-19
www.kopd.pl

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>