25. Międzynarodowa Konferencja za nami

Droga Krystyno. Jeszcze raz dziękuję za współpracę. Przybyłaś w tak dużej liczbie osób, to drogi prezentem. List poniższy przekaż wszystkim polskim uczestnikom.

Drodzy uczestnicy 25. Międzynarodowej Konferencji.

Jubileuszowa czesko-polsko-niemiecka konferencja w Ústí nad Labem, odbyta z powodzeniem, jest już za nami. Wspólnie z partnerami niemieckimi i polskimi cały dzień spędziliśmy w Congress Clarion na konferencji na temat „Kompetencje rodzicielskie”. Wykłady wskazały na różne spojrzenia i były bardzo inspirujące – do przemyślenia. Referaty wszystkich 3 krajów wskazywały na pracę z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Wysyłam materiały z tych referatów przygotowane na multimedia, do których możecie wracać. Dołączam też wspólne zdjęcie (niestety, nie wszyscy jesteśmy), ale myślę, że jest bardzo dobre. Wierzę, że konferencja spełniła twoje oczekiwania i każdy z Was wziął to, czego potrzebował.

Společná

Mam nadzieję, że przesłane materiały i możliwość wejścia na stronę www.silnirodice-silnedeti.cz, która została niedawno zaktualizowana, zaciekawią Was. A jeśli jesteście zainteresowani, można również wejść na stronę organizacji goszczącej – Centrum Wolontariatu Z.S. Www.dcul.cz i FB: Centrum Wolontariatu, Z.S., gdzie prezentowane są również informacje o sprawach rodzicielskich i innych działaniach.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za godną postawę, za patronat nad Konferencją gubernatora Pana Bubeníček, wszystkim referentom, absolutnie wspaniałej Pani mgr Michelle Advisor, niestrudzonym tłumaczom, Clarion Hotel za świetną obsługę, studiu Karim i fotografowi Vláďa oraz wszystkim gościom. Jesteśmy wdzięczni tym, którzy z różnych powodów nie mogli być z nami. Może będą w następnym roku w Niemczech – gospodarza 26 Konferencji.

Z poważaniem, Centrum Wolontariatu

Michaela Svojanovská

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>